Movies
Ratings
104
InterstellarRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0