Movies
Ratings
453
Ex MachinaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5