Movies
Ratings
664
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Slow VideoRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Shanghai KnightsRated ★ 2.0
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.0