Titles you rated
Finding NemoRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Angry Birds MovieRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.0
V/H/S/2Rated ★ 2.0
Year OneRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 0.5
Children of MenRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 2.0
SpectreRated ★ 3.0
The FacultyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0