Movies
Ratings
164
HerRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
MulanRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
The ClientRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0