Series
Ratings
74- Unknown SeoulRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- Into the NorthkoreaRated ★ 3.0
MineRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0- 다큐 인사이트Rated ★ 4.0