Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 1.0
The GiverRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5