Titles you rated
The HeirsRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
DevsRated ★ 5.0
GivenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0