Series
Ratings
53
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Dating AroundRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 4.0
Love Is BlindRated ★ 5.0