Movies
Ratings
1518
High FidelityRated ★ 4.0
Little LiliRated ★ 4.0
DamselRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
On the RocksRated ★ 3.0
Summer InterludeRated ★ 3.5
My Week with MarilynRated ★ 3.0
The Death of StalinRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0- Talking ArchitectRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Wendy And LucyRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
Flora and SonRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0