Titles you rated
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.0
Persian LessonsRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0