Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 0.5
The HostRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0