Movies
Ratings
207
UnfriendedRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
The Legend of HerculesRated ★ 1.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0