Series
Ratings
159
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
Prime TargetRated ★ 3.0
Reacher Season 3Rated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 4.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Suzhal - The Vortex Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
ReacherRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Dark MatterRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 4.0