Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 4.0