Series
Ratings
200
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0- Thunder Store 2Rated ★ 0.5
- Ben 10Rated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5