Titles you rated
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
Conan the BarbarianRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
Conan the DestroyerRated ★ 1.5
PlatoonRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The StingRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
3:10 to YumaRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Carlito's WayRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 5.0