Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
HancockRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0