Titles you rated
- NoiseRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Cowboys & AliensRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.5