Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Money GameRated ★ 3.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0- 신들린 연애Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5