Series
Ratings
49- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.5
- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.5
Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0
Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
- Emily Owens M.D.Rated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 5.0
NCISRated ★ 4.0