Titles you rated
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 5.0
Trigger PointRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 3.5
ChaosRated ★ 1.5
Grown UpsRated ★ 2.5
The Young Karl MarxRated ★ 3.5
Sink & RiseRated ★ 3.5
At Eternity's GateRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Mile 22Rated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Man UpRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
JungleRated ★ 3.0