Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0