Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 2.5