Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
RoboCop 3Rated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0