Movies
Ratings
823
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.5
A Family AffairRated ★ 3.5
Look Both WaysRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Kinda PregnantRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 1.0