Series
Ratings
164
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 4.0
Love Is BlindRated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0