Series
Ratings
28
Mr. QueenRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5