Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 1.0