Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 1.0
LIFERated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5- The Path to GloryRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 1.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0