Movies
Ratings
519
Good NewsRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- Coming to youRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
DesexRated ★ 2.5- i LoVe YuuuRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Trainwreck: Balloon BoyRated ★ 2.5
It ComesRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 5.0
CodaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0