Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 2.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Cleaning UpRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0