Titles you rated
- KakeguruiRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5