Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 5.0