Movies
Ratings
335
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Art of the StealRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Red CarpetRated ★ 2.0
DreamRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Eight Legged FreaksRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 1.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
PushRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 1.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 1.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 2.0