Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 2.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5