Series
Ratings
34- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 2.5
Tokyo in April Is...Rated ★ 2.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 2.5
Blue LockRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5