Series
Ratings
83
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Doctor SlumpRated ★ 2.5
A Time Called YouRated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 2.0
Castaway DivaRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 2.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5