Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Rules Don't ApplyRated ★ 1.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
LeonRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Love at Second SightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
HeartbreakerRated ★ 2.5