Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0