Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Orion and the DarkRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0