Movies
Ratings
339 KPop Demon HuntersRated ★ 2.0 KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
 AkiraRated ★ 3.5 AkiraRated ★ 3.5
 How to Train Your DragonRated ★ 3.5 How to Train Your DragonRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
 Brokeback MountainRated ★ 5.0 Brokeback MountainRated ★ 5.0
 ExitRated ★ 3.0 ExitRated ★ 3.0
 DangalRated ★ 3.0 DangalRated ★ 3.0
 Kill BoksoonRated ★ 1.0 Kill BoksoonRated ★ 1.0
 The SilencedRated ★ 0.5 The SilencedRated ★ 0.5
 CircleRated ★ 0.5 CircleRated ★ 0.5
 Stormy NightRated ★ 5.0 Stormy NightRated ★ 5.0
 The BabadookRated ★ 2.0 The BabadookRated ★ 2.0
 Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 4.5 Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 4.5
 KING OF PRISM ALL STARS PRISM SHOW KING OF PRISM ALL STARSRated ★ 3.0 KING OF PRISM ALL STARS PRISM SHOW KING OF PRISM ALL STARSRated ★ 3.0
 Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 2.5 Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 2.5
 King of Prism: Pride the HeroRated ★ 4.0 King of Prism: Pride the HeroRated ★ 4.0
 King of PrismRated ★ 4.5 King of PrismRated ★ 4.5
 Chainsaw MaidRated ★ 4.0 Chainsaw MaidRated ★ 4.0
 Saint Young MenRated ★ 2.5 Saint Young MenRated ★ 2.5
 PROMARERated ★ 4.0 PROMARERated ★ 4.0