Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Bibliophile PrincessRated ★ 1.5
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 2.5
Tearmoon EmpireRated ★ 2.5
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 3.5
Brave Bang Bravern!Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
The Do-Over Damsel Conquers the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 2.5
Ensemble Stars!Rated ★ 0.5