Titles you rated
Orphan: First KillRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.0