Series
Ratings
87- My Fair Princess IIIRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0- 유한클럽Rated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0