Movies
Ratings
355
Scary Movie 5Rated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Ooops! Noah is Gone...Rated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
HookRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
The Lone RangerRated ★ 1.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 1.0
RiddickRated ★ 1.5
Green FishRated ★ 1.5
Logan LuckyRated ★ 0.5
FlubberRated ★ 5.0
HitchRated ★ 2.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5