Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 0.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0