Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5