Movies
Ratings
171
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5- TarotRated ★ 0.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
RunRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0