Series
Ratings
45
Emily in ParisRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5- He is my Sister's LoverRated ★ 2.0
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Half Blue SkyRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0